Важливо

Бійці кіровоградського 3 полку розповіли, як стали кращими снайперами збройних сил

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Бійці кіровоградського 3-го окремого полку спецпризначення, які стали кращими снайперами збройних сил України, повернулися зі змагань і поспілкувалися з журналістами.

У військовій частині їх нагородили іменними стропорізами та подяками, а на самих змаганнях – грошовою винагородою.

У змаганнях, які відбулися на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України на Чернігівщині, взяли участь десять кращих команд видів і родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.

Група снайперів кіровоградського 3-го окремого полку спецпризначення показала чудовий результат, і зайняла загальне друге місце, пропустивши вперед лише підрозділ Нацгвардії  “Омега”. Проте, серед команд збройних сил, це був найкращий результат.

Снайпери змагалися у точності стрільби на різні відстані, працювали у складі команди, демонстрували вміння взаємодіяти один з одним, вести прицільний вогонь під психологічним і фізичним навантаженням в умовах, наближених до бойових. А в заключний день змагань бійці долали багатокілометровий марш, виконували завдання з орієнтування на місцевості, оперативного виходу на позицію, розміщення, ураження конкретної цілі у визначений час та відходу з позиції.

Сьогодні, 13 червня, кращі снайпери збройних сил були відзначені подяками від керівництва частини, і нагороджені іменними стропорізами. Також спецпризначенці “Півсотні перший”, “Аттіла”, “Полковник” та “Каптьор” розповіли журналістам про свої враження від змаганнь. Зазначимо, що двоє з чотирьох бійців групи є мобілізованими. “Півсотні перший” у цивільному житті є поваром, а “Каптьор” – підприємцем.

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар