У Кіровограді провели в останню путь бійця 128 гірничо-піхотної бригади Петра Балогу (ФОТО)

Сьогодні, 18 березня, у Кіровограді попрощались із бійцем 128-ої окремої гірничо-піхотної бригади Балогою Петром Івановичем, який загинув 14 березня, під час обстрілу між Мар’їнкою та Пісками.

Провести Героя в останню путь прийшли рідні та близькі загиблого, близько сотні кіровоградців, військові побратими, а також чиновники міськради, облради  та облдержадміністрації.

«Петро Іванович був найкращим сержантом, вірним побратимом і зразком для всіх товаришів. Він загинув у бою, він достойний того, щоб називатися Героєм. А Героїв ми будемо пам’ятати завжди», – сказав у прощальному слові командир взводу, у якому проходив службу загиблий, його побратим лейтенант Роман Німець.

Панахиду за Петром Івановичем Балогою провів Єпископ Кіровоградский і Голованівський церкви Київського Патріархату Марк. Поховають Героя на Алеї слави Рівнянського кладовища.

Балога Петро Іванович – старший солдат, командир 1-го відділення, 1-го взводу механізованого батальйону 128-ої окремої гірничо-піхотної бригади. Народився 2 листопада 1963 року у Знам’янці. Після закінчення школи та строкової служби у армії присвятив себе службі у органах внутрішніх справ. Після закінчення служби працював у таксомоторному парку Кіровограда.

Влітку 2015 року він добровільно прийшов до військкомата, і виявив бажання боронити нашу державу від російсько-терористичного агресора, і вже у липні був призваний до лав збройних сил України. Під час перебування у зоні АТО Петро Іванович виконував бойові завдання поблизу Широкого на Луганщині та брав участь у боях поблизу населеного пункту Невельське на Донеччині. За сумлінне виконання військових завдань неодноразово був нагороджений грамотами, отримав медаль «Захиснику Вітчизни».

14 березня під час обстрілу між Мар’їнкою та Пісками, героїчно обороняючи опорний пункт, у безпосередньому бойовому зіткненні з окупантами,  Балога Петро Іванович загинув.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар