Важливо

На в’їзді у Бобринець український прапор замінили на радянський (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Бобринці зі стелли, що стоїть на в’їзді у місто, невідомі вандали у ніч з 16 на 17 лютого зірвали державний прапор України та скинули його на землю. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби Бобринецької міськради.

На його місце вандалами було закріплено радянський прапор з написом – “Річниця Віктору Чміленку”. Поспішаючи, вандали повісили прапор у перевернутому вигляді.

Як повідомляють у Бобринецькій міськраді, радянський прапор було знято та встановлено новий жовто-блакитний прапор. Також було направлено відповідну заяву до Бобринецького відділу поліції з вимогою встановити вандалів та притягнути їх до відповідальності. Знятий радянський прапор було передано поліції у якості речового доказу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар