Важливо

У Кропивницькому у День Незалежності презентували вишивану карту України

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України у Кропивницькому презентували вишивану карту України з орнаментами усіх областей нашої держави.

Карту кропивничани змогли побачити на урочистостях з нагоди Дня Незалежності на площі перед міською радою.

Як розповіла помічниця міського голови Кропивницького Євгенія Шустер, карту вишивали школярі під пильним наглядом місцевих майстринь.

“Минулого року, до 25-річчя України, ми вишили 25-метровий рушник, а цього року з’явилася ідея створити вишивану карту України з орнаментами кожної області. Ви знаєте, діти найбільше боролися між собою за те, хто буде вишивати Донецьку, Луганську області та Крим. Ми цим були дуже вражені. Такі моменти об’єднують нас”, – розповіла вона.

Вишивана карта користувалася неабиякою популярністю серед кропивничан. Усі фотографувалися біля неї і уважно розглядали орнаменти різних регіонів України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*