Важливо

Причиною затоплення вул. Волкова у Кропивницькому були ремонтні роботи на тепломережах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому вулицю Волкова в районі кардіодиспансера та поліклініки МВС затопило через проведення ремонтних робіт на тепломережах ДП “Кіровоградтепло”. Щоб ліквідувати порив потрібно було спустити воду.

Про це Першій електронній повідомив заступник директора ДП “Кіровоградтепло” Анатолій Таран.

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 25 квітня, на вул. Волкова затопило усю проїжджу частину в районі кардіодиспансера та поліклініки МВС.

У диспетчерській водно-каналізаційного господарства ОКВП “Дніпро-Кіровоград” згодом повідомили, що то був виток теплоносія.

“ДП “Кіровоградтепло” виконувало ремонтні роботи на своїх мережах і скидали воду. Зараз там уже витоку немає”, – повідомили у ВКГ.

Цю інформацію Першій електронній підтвердив заступник директора ДП “Кіровоградтепло” Анатолій Таран:

“У нас зараз тривають випробування і для того, щоб ліквідувати виявлений порив потрібно спустити воду. Тобто йде нормальний технологічний процес”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар