Важливо

14-річний кропивничанин став чемпіоном світу з більярду

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Андрій Тихий з тренерами, фото з соцмереж

14-річний більярдист з Кропивницького Андрій Тихий став чемпіоном світу з більярду серед юнаків до 18 років у вільній піраміді.

На турнірі, який проходив у Кишиневі (Молдова), Андрій Тихий переграв трьох росіян, серед яких був діючий чемпіон світу Семен Зайцев. Його кропивничанин переграв у фіналі.

Кропивничанин Андрій Тихий став другим в історії українського більярду переможцем Чемпіонату світу після Андрія Клестова.

Читайте також: Бронзовий призер чемпіонату світу з більярду Андрій Тихий: Найскладніше втриматися на вершині

Більярдист з Кропивницького тричі ставав чемпіоном України, cім разів здобував Кубок України, а нещодавно здобув свій найцінніший трофей – став бронзовим призером на чемпіонаті світу у Ростові-на-Дону.

Як пише Ліга любителів більярду, Андрій Тихий в попередні два роки зарекомендував себе в якості лідера українського юнацького більярду, а за два місяці цього літа увірвався в число лідерів і на світовому рівні. Спочатку була «бронза» в Ростові, а тепер взята нова вершина. Причому рівень гри, показаний Тихим, дозволяє сподіватися на те, що в більярді зійшла нова серйозна зірка.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар