Кропивницькі бейсболісти у складі збірної України насухо переграли росіян на Чемпіонаті Європи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Бейсболісти кропивницьких команд “КНТУ” та “Діамант” разом із партнерами по збірній України U-21 переграли на молодіжному Чемпіонаті Європи росіян.

Поєдинок відбувся в ізраїльскому місті Петах-Тіква в рамках другого туру фінальної частини Чемпіонату Європи-2016 з бейсболу.

Українська молодіжка переграла своїх однолітків з Росії з рахунком 3:0.

Українські бейсболісти переграли у першому турі ЧЄ збірну Литви з рахунком 10:1, а сьогодні зустрінуться з господарями турніру – молодіжкою Ізраїля.

Після перемоги над росіянами наша збірна займає перше місце у групі, і ймовірно, якщо не програє ізраїльтянам, зіграє 8 серпня у фіналі Чемпіонату Європи.

Зазначимо, що у збірній України U-21 лише четверо гравців не є вихованцями кропивницької  школи бейсболу. Кістяк цьогорічної збірної України складається з гравців клубів “КНТУ” і “Діамант” з міста Кропивницький. Бейсболісти “КНТУ” починаючи з 1995 року 21 раз перемагали у Чемпіонаті України з бейсболу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар