Бейсболісти Кіровоградщини вибороли три призових місця Вищої ліги

© "Ukraine Baseball Softball Photo

Вперше в історії бейсболу Кіровоградщини всі три призові місця Вищої ліги вибороли команди обласного центру. Чемпіонат України з бейсболу 2023 року у Вищій лізі завершився минулими вихідними.

Як повідомили Першій електронній газеті в обласній федерації бейсболу та софтболу, володар золотих медалей цьогорічного чемпіонату визначився достроково (це – перша бейсбольна команда Кропивницького, яка в сезоні-2023 виступала під назвою «ЦНТУ-ОСДЮШОР-Горн»), доля срібних та бронзових нагород ЧУ-2023 вирішилась саме в останніх іграх заключного туру.

У Вищій лізі чемпіонату України з бейсболу 2023 року взяли участь шість команд. Одразу три команди Вищої ліги представляли Кропивницький: «ЦНТУ-ОСДЮШОР-Горн», «ОСДЮШОР-Горн» та «Ураніум».

За підсумками змагань вперше в історії бейсболу Кіровоградщини всі три призові місця Вищої ліги вибороли команди обласного центру:

І місце – «ЦНТУ-ОСДЮШОР-Горн» (рекордний 27-й чемпіонський титул)
ІІ місце – «Ураніум» (перші в історії команди медалі Вищої ліги)
ІІІ місце – «ОСДЮШОР-Горн».

З 11 вересня бейсболісти розпочали тренувальні збори національної збірної України, яка готується до участі у Чемпіонаті Європи-2023, що стартує наприкінці вересня у Чехії.

photo-5188190090227207310-y

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар