Громада Петрового так затарена зброєю, що може рік тримати оборону

Президент футбольного клубу “Інгулець” і підприємець Олександр Поворознюк розповів про готовність Петрівської ОТГ до воєнних дій і оборони.

Про це йдеться в його інтерв’ю виданню UA-Футбол, інформує Перша електронна газета.

– Чутки, що рф вторгнеться в Україну ширилися ще в 10 числах лютого. Очікували, що буде велика війна?

– Звичайно, тільки дурний цього не відчував. Хто хоч трохи крутиться у бізнесі і слідкує за подіями у світі, розумів – у цього придурка путіна рано чи пізно відключиться мозок. Саме це і трапилося.

– Якою була ваша реакція після російського вторгнення?

– Ще до нападу росіян ми почали готуватися до оборони. Я прекрасно розумів, що нам потрібно оборонятися. Багато людей мені казали: “Не напружуй обстановку”, а потім говорили: “Звідки ти все знав”. Але передчуття мене не підвело, ми готувалися. Де були танки на ремонті, ми їх забрали, де можна було “взяти” танк – ми “взяли”.

Тепер закопалися у землю і готові зустрічати ворога!

– Яка ситуація у Кіровоградській області?

– Від Петрово до Кривого рогу – 43 кілометри. Росіяни були у Баштанці. Це 50-70 кілометрів від нас. Ми живемо у режимі постійної напруги. Сирени сповіщають про повітряну небезпеку по десять разів на день.

– Ви організатор місцевої самооборони?

– Саме так.

– Чи багато ваших знайомих вступили до лав територіальної оборони і ЗСУ?

– Усі без винятку. Український народ неможливо перемогти! Навіть ті, хто до мене ставилися негативно – усі прийшли і записалися до тероборони. Усі об’єдналися у важку хвилину і йдуть на ворога!

– Чим займаються зараз футболісти “Інгульця”?

– Усі допомагають армії як один. Чим можуть. Дуже дякую їм за це.

На завершення хочу сказати, на сьогодні ми так затарені зброєю, що нам можна рік тримати кругову оборону з розрахунком, якщо підуть танки і авіація.

Повірте, у нас все буде добре. З нашими героїчними людьми, з таким настроєм перемога буде точно за нами! І всі рашики підуть за їхнім кораблем, – підсумував президент “Інгульця”.

Нагадаємо, місцеві замінували під’їзди до Петрового – готові зустрічати окупанта.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар