Кропивницька “Зірка” впевнено обіграла ФК “Новоукраїнка”

Матчем проти ФК “Новоукраїнка” кропивницька “Зірка” завершувала домашню частину першого етапу чемпіонату Кіровоградської області. Зважаючи на те, що господарі вже виконали своє завдання по виходу до другого етапу, для них гра видавалася набагато легшою. А от гості ведуть боротьбу за вихід до чільної п’ятірки. І, звичайно, не проти повторити свій минулорічний бронзовий успіх. Утім, фінальний свисток зафіксував перемогу “зіркових” із рахунком 2:1.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ФК “Зірка”.

Кропивницька команда, цього разу, дуже довго шукала шляхи до воріт гостей. Лише на 39-ій хвилині Сергій Кутулупенко відкрив рахунок, який у протиборстві з капітаном гостей Андрієм Федотовим зумів пробити, та ще й точно повз голкіпера. А закріпив успіх Олександр Кочура, який продемонстрував своїм партнерам, як треба реалізовувати вихід сам на сам з воротарем. Спокійно обвівши Дмитра Пастернака, на останній хвилині першого тайму подвоїв рахунок практично з тієї ж точки, що й Кутулупенко.

А ось другий тайм проходив за сценарієм гостей. Новоукраїнські футболісти, яким аж ніяк не було чого втрачати, пішли вперед, і вже на 55-ій хвилині скоротили рахунок: відзначився Вадим Кріт. Надалі гра, здається вперше в цьому чемпіонаті, стала «незручною» для підопічних Саміра Гасанова. Мінімальна перевага господарів спонукала гостей йти вперед, а кропивничани грамотно захищалися. Велика кількість боротьби змусила арбітра Владислава Розіграя показати аж 7 жовтих карток у матчі. Тож ця перемога була для «Зірки» найважчою в поточному чемпіонаті області.

Окрім того, на грі був присутній відомий у минулому футболіст, вихованець “Зірки” Андрій Канчельскіс. Гравець, який за свою кар’єру грав в таких клубах, як “Динамо” Київ, “Шахтар” Донецьк, “Манчестер Юнайтед”, “Манчестер Сіті”, “Евертон” (Англія), “Глазго Рейнджерс” (Шотландія), “Фіорентина” (Італія). Двічі чемпіон Англії та Шотландії, володар кубку чотирьох країн, суперкубку УЄФА і багатьох інших клубних та індивідуальних трофеїв. Андрій багато фотографувався з усіми бажаючими на рідному для себе стадіоні, де він починав свій блискучий шлях.

Нагадаємо, кропивницький легкоатлет завоював срібло на Чемпіонаті України.

«Зірка» (Кропивницький) – ФК «Новоукраїнка» (Новоукраїнка) – 2:1 (2:0).

7 липня 2019 року (неділя). Початок о 18:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. + 29 С. Освітлення: природнє. 500 глядачів. Чемпіонат Кіровоградської області, зона «Захід», 8 тур.

Арбітр: Розіграй Владислав (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Голуб Олександр (Кропивницький), Сокуренко Ярослав (Кропивницький).

«Зірка»: 74. Козинець Олександр, 57. Барбанов Дмитро (69. Височин Дмитро, 65), 56. Ромашев Денис, 52. Самсоненко Олександр, 80. Кутулупенко Сергій (47. Махиня Андрій, 85), 86. Скоров Максим (90. Маєр Олександр, 77), 75. Сидоренко Данило, 71. Карпінець Антон, 27. Кочура Олександр (к/к), 65. Замніус Артем (91. Гойдюк Ілля, 88), 59. Красовський Руслан. Запасні гравці: 96. Коюда Костянтин, 49. Монастирний Олег.

Головний тренер: Гасанов Самір.

ФК «Новоукраїнка»: 13. Пастернак Дмитро, 4. Руденко Дмитро (3. Дарабанов Руслан, 46), 16 Корінний Дмитро, 2. Обженський Дмитро (5. Гресь Віталій, 75), 17. Яценко Андрій (6. Головін Володимир, 64), 7. Федотов Андрій (к/к), 8. Козак Владислав, 10. Паньковський Ігор, 14. Дейкун Назар (15. Барабуля Андрій, 75), 11. Кріт Вадим, 18. Воловик Вадим (12. Ютиш Ігор, 33). Запасні: 77. Корінний Богдан, 9. Івлєв Костянтин.

Головний тренер: Івлєв Костянтин.

Голи: 1:0, Кутулупенко Сергій (39); 2:0, Кочура Олександр (45); 2:1, Кріт Вадим (55).

Попередження: Яценко Андрій (35, неспортивна поведінка), Ромашев Денис (52, неспортивна поведінка), Дарабанов Руслан (70, неспортивна поведінка), Обженський Дмитро (73, неспортивна поведінка), Кочура Олександр (78, демонстрація незгоди з рішенням арбітра), Красовський Руслан (80, демонстрація незгоди з рішенням арбітра), Федотов Андрій (90+2, неспортивна поведінка).