Важливо

“Золотий Вік” попрощався із 6 гравцями через невихід у плей-оф вищої баскетбольної ліги

Після двох поразок у Сумах і припинення боротьби за вихід у плей-оф чемпіонату, керівництво баскетбольного клубу “Золотий Вік” вирішило дати шанс на решту матчів чемпіонату вихованцям клубної академії.  Команда розпрощалася із рядом виконавців і на найближчі матчі Вищої ліги довірить місце у старті гравцям із молодіжної команди. Готуватиме головну команду «золотих» до наступних ігор тренер молодіжки Андрій Бабенко.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби БК «Золотий Вік».

Кропивницький баскетбольний клуб «Золотий Вік» дякує за співпрацю Андрію Шаламову, Станіславу і Олексію Масальським, Юрію Крамару, Іллі Кабацюрі та Кирилу Панфілову, а також повідомляє про те, що з цими виконавцями достроково розірвано контракти.

Зокрема, у найближчих іграх Вищої ліги гравців, які покинули розташування команди, замінять місцеві виконавці Іван Рибченко, Ярослав Поярков, Руслан Фортуна і Євген Саламаха. До кінця сезону тренуватиме головну команду наставник «Золотого Віку-2» Андрій Бабенко.

Зазначимо, в основному складі «Золотого Віку» продовжать свої виступи капітан Богдан Сосой, Олександр Дробязко, Дмитро Баранов, Микита Мизь та Олександр Петров.

Крім того, основний склад «золотих» підсилить добре відомий кропивницьким вболівальникам досвідчений гравець Антон Мельнік.

У подальшому задля активного розвитку кіровоградського баскетболу баскетбольний клуб «Золотий Вік» робитиме ставку на місцевих виконавців, які за два роки виступів у ВЮБЛ та Першій лізі досягнули значного прогресу.

Зазначимо, що сьогодні, 23 лютого, о 18.00 «Золотий Вік» приймає вдома БК “Харківські соколи”. Матч-відповідь між цими командами відбудеться завтра, 24 лютого о 14:00.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар