«Золотий Вік» вдруге завдав поразки кременчуцькому «Кременю»

© Олександр Сухонос

Учора, 10 лютого, кропивницький «Золотий Вік» в рамках Вищої ліги на власному майданчику вдруге завдав поразки кременчуцькому «Кременю» – 87:82 (19:14, 21:16, 22:30, 25:22).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту БК «Золотий Вік».

Нагадаємо, у першій зустрічі «Золотий Вік» подужав кременчуцький «Кремінь» з рахунком 90:68.

Як і днем раніше, у неділю «Золотий Вік» і «Кремінь» подарували вболівальникам цікавий і насичений на події матч, інтрига в якому трималася до останніх секунд заключної чверті. Вигравши першу половину зустрічі – 40:30, у третій десятихвилинці кропивничани фактично втратили усю свою перевагу – 62:60.

Тож у заключній чверті «золотим» довелося починати все з початку. Незважаючи на це, у нервовій кінцівці зустрічі краще з хвилюванням на майданчику впоралися саме господарі, які не дозволили кременчужанам здійснити камбек і у підсумку відстояли важливу перемогу.

У неділю у складі «Золотого Века» результативними діями на майданчику відзначилися Олександр Дробязко (19 очок), Богдан Сосой (16 очок), Олексій Масальський (12 очок), Олександр Петров (10 очок), Кирило Панфілов та Ілля Кабацюра (по 11 очок).

Після двох домашніх перемог кропивничани трохи поліпшили своє становище у турнірній таблиці Вищої Ліги.