Кропивницький «Золотий Вік» переграв вдома кременчуцький «Кремінь»

© Олександр Сухонос

Учора, 9 лютого, кропивницький «Золотий Вік» у видовищному матчі втретє в сезоні подужали кременчуцький «Кремінь» – 90:68 (21:21, 15:19, 30:16, 24:12).

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту БК «Золотий Вік».

У Кропивницькому «Золотий Вік» здобув впевнену, але непросту перемогу над кременчужанами. Саме гості активніше почали зустріч і вже в дебюті поєдинку повели в рахунку. Протягом усієї стартової десятихвилинки кропивничани були в ролі наздогоняючих. І лише на останній хвилині першої чверті після надважливої «трьошки» Іллі Кабацюри «золоті» зрівняли рахунок – 21:21. У другій чверті команди продовжували на рівних протистояти один одному, однак невелика перевага була все ж таки за «Кременем» – 36:40.

Після перерви «золоті» перевернули усе з ніг на голову. Уже до середини третьої десятихвилинки кропивничани переважали суперників у рахунку на 10 пунктів. У ці хвилини хлопці Богдана Сосоя надійно діяли в захисті й холоднокровно реалізували власні атаки, поступово збільшуючи рахунок на власну користь. За подібного сценарію пройшла і заключна чверть, під час якої господарі не лише не дозволили гостям «повернутися у гру», а й довели свою перевагу до впевненої перемоги – 90:68.

У суботу найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» стали Олександр Дробязко (традиційний дабл-дабл для Олександра – 28 очок, 14 підбирань), Ілля Кабацюра (11 очок), Микита Мизь (10 очок), Богдан Сосой (15 очок), Олександр Петов (8 очок, 9 підбирань) і Дмитро Баранов (9 очок, 8 підбирань).