Кропивницька “Зірка” програла виїзний матч у Миколаєві

© МФК "Миколаїв"

Учора, 21 вересня, у матчі 10 туру Першої ліги кропивницька “Зірка” на виїзді грала проти МФК “Миколаїв”. Два швидких голи господарів поля в Миколаєві суттєво вплинули на хід подій. Після перерви, незважаючи на бажання “зіркових” змінити ситуації на полі, миколаївцям вдалося довести справу до переможного фіналу – 3:1.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ФК “Зірка”.

Розпочали господарі поля жваво. На 7-й хвилині Марк Медведєв спочатку впорався з дальнім ударом, а згодом не дуже впевнено зіграв на виході, але миколаївці своїм шансом не скористалися й м’яч пролетів вище цілі. Через три хвилини господарі поля не використали ще один момент, коли після прострілу від лінії поля удар головою не вийшов, а добивання прийшлося вздовж воріт. Гості ж намагалися контратакувати, сподіваючись на швидкісні якості юного Станілслава Писарєва, який змінив в основі Олексія Збуня.

Та на 15-й хвилині план «зіркових» на гру потрібно було змінювати, адже цілі досяг дальній удар Андрія Ковальова. А через дві хвилини він же вдало виконав штрафний з лівого флангу й м’яч без перешкод опинився в сітці – 2:0. І в першому і в другому випадках Марк Медведєв свою команду не врятував.

А згодом підопічні Андрія Горбаня створили свій момент, коли із меж штрафної пробивав Писарєв. Але тут голкіпер миколаївців виявився на місці й завадив реальній можливості суперників скоротити відставання в рахунку. Тут потрібно зазначити, що отримавши солідну перевагу, миколаївці на деякий час заспокоїлися й ледь не поплатилися з розслабленість.

Але вже на 27-й хвилині, після проходу правим флангом та удару в ближній кут добре зіграв наш воротар. Кропивничани відповіли масованою атакою лівим флангом й декількома ударами з середньої відстані, які були заблоковані. А, після відскоку, від великого бажання спрямувати м’яч головою в ціль, хтось із наших футболістів у штрафній суперників врізався в захисника, порушивши правила. Підопічні Руслана Забранського догравали перший тайм не особливо напружуючись в нападі, хоче ще декілька разів нашим воротам загрожували. Гості ж не завжди встигали за своїми візаві й порушували правила, що призводило до напруги після стандартів. Та до перерви рахунок більше не змінився – 2:0.

А на початку другого тайму, після неквапливого перебігу подій, на 54-й хвилині, кропивничани заробили штрафний метрах в 20-ти від воріт суперників. До м’яча підійшов Іван Рудницький, який зі своєї позиції, майже з тієї, що наш капітан двічі влучно «стріляв» у кубковому поєдинку, «поклав» м’яч у лівий від воротаря «Миколаєва» кут – 1:2. Тож, інтрига повернулася й гості заграли значно впевненіше.

Але господарі вже на 61-й хвилині знову відновили свою перевагу в два м’ячі. Після навісної передачі з лівого флангу захисники «Зірки» відверто загубили Романа Попова. Колишній гравець нашої команди зльоту метрів із 10-ти пробив влучно – 3:1. Через вісім хвилин підопічні Руслана Забранського мали шанс доводити рахунок до великого, коли їх гравець, перебуваючи на самоті, метрів із 9-ти не влучив у ворота Марка Медведєва.

Потім, після відносного затишшя та серії замін, коли в складі команди дебютували колишні вихованці Академії Михайло Боздаган’ян, Кирило Павлюк та Максим Коноваленко, гості активізувалися. І спочатку небезпечний простріл уздовж воріт ніхто не замкнув, а потім подачу зі штрафного з правого флангу нейтралізували захисники «корабелів». Більше нічого суттєвого до фінального свистка суперники не створили. Тож вдала реалізація гольових нагод і більший досвід виконавців дозволили саме господарям поля відсвяткувати доволі впевнену перемогу – 3:1.