Ще троє гравців залишили кропивницьку “Зірку”

Учора, 4 червня, за взаємною згодою воротар Євген Паст, захисник Максим Ковальов та півзахисник Максим Драченко припинили співпрацю з футбольним клубом клубом “Зірка”.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на прес-службу клубу.

Внесок Євгена Паста та Максима Ковальова в те, що кропивницька команда втретє в історії клубу пробилася до еліти українського футболу, важко переоцінити. Вони проявили себе справжніми лідерами, оплотами нашої оборони, гравцями, на яких рівнялися молодь, які були прикладом професіонального ставлення до улюбленої справи.

В тих матчах, коли Ковальов виходив на поле, за наш захист ми переживали набагато менше. А через свою нестандартну зачіску Макс відразу став улюбленцем кропивницьких вболівальників. 64 гри за «Зірку» – такий доробок Максима.

Ну, а Євген Паст своїми гранично надійними діями на останньому рубежі, своїми неймовірними сейвами, своїми впевненістю та самовідданістю здобув повагу та любов кропивницьких вболівальників. Скільки матчів за ці два сезони ми виграли, завдяки тому, що в «рамці» був Паст – важко й порахувати. Всього Паст провів за «Зірку» 82 гри, що є найкращим показником серед голкіперів в національних чемпіонатах та кубках України.

Максим Драченко, відразу після своєї появи в «Зірці», став незамінним гравцем основи, від якого залежала вправність та злагодженість дій команди в центрі поля. Він відчайдушний боєць та яскраво виражений лідер. Те, що саме Максим був капітаном нашої команди, говорить про довіру до нього з боку тренерів та партнерів. Загалом Максим провів 41 гру у футболці нашої команди.

ФК «Зірка» дякує Максиму Ковальову, Євгену Пасту та Максиму Драченку за чималий внесок в черговий етап нашої клубної історії та щиро бажає успіхів у подальшій футбольній кар’єрі.

Нагадаємо, футбольний клуб “Зірка” припинив співпрацю із трьома французькими легіонерами – Аделем Гафаіті, Момаром Бангура та Джуліаном Рюльє.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар