Кропивницький “Золотой Век” вдруге поступився “Черкаським Мавпам” і припинив боротьбу за Кубок України

© mavpabasket.com

У другому матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу кропивницький БК “Золотой Век” поступився БК “Черкаські Мавпи” з рахунком 124:96 і припинив боротьбу у турнірі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням портал “Спортивна Кіровоградщина”.

У першій чверті зустрічі господарі змогли на рівних протистояти команді Суперліги. А от друга чверть матчу для баскетболістів БК «Золотой Век» стала провальноюм – мінус 17 очок. У тому ж ритмі пройшла друга половина матчу. У підсумку гості виграли з рахунком 124:96. Найрезультативнішим гравцем став баскетболіст кропивницької команди Владислав Унгурян – 25 очок.

Нагадаємо, що в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України черкаська команда святкувала перемогу з рахунком 93:69.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «Черкаські Мавпи» (Черкаси) – 96:124 (29:26, 23:40, 27:33, 17:25)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (15 очок+5 підбирань+ 12 результативних передач), Цибін (0+2+4), Юрченко (18+7+1), Унгурян (25+3+3), Антонець (0+0+0), Дробязко (17+4+3), Масальський (5+1+7), Козловець (14+2+3), Лукінський (2+3+1), Фортуна (0+1+0).