Фатальні чотири хвилини: “Олександрія” вибула з Ліги Європи після прикрого програшу “БАТЕ”

Мірко Іваніч святкує переможний гол/фото прес-служби "Олександрії"

Учора, 24 серпня, “Олександрії” прикро поступилася у себе вдома “БАТЕ” з рахунком 1:2. “Олександрія” до 69 хв. вела у рахунку, але форвард білорусів Мірко Іваніч поховав надії українських вболівальників забиши два голи протягом 4 хвилин. За сумою двох поєдинків, в основний раунд Ліги Європи команда з Кіровоградщини не проходить.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт “УНІАН“.

По ходу матчу українська команда вела в рахунку. На 34-й хвилині пенальті реалізував Василь Грицук. Гравець “Олександрії” пробив у лівий від себе кут. Воротар гостей Щербицький вгадав напрям удару, але трохи не дотягнувся до м’яча. За хвилину до цього захисник гостей Драгунів завалив Сітало у штрафному.

Доля матчу була вирішена протягом чотирьох хвилин в середині другого тайму. На 69-й хвилині Ріос з правого флангу навісив до лінії штрафного, після чого послідувала знижка Мірко Іванічу і той низом завдав точний удар. А на 73-й хвилині Іваніч зробив дубль. Стасєвич накинув м’яч точно на голову Іванічу, який пробив у ближній кут в протихід воротареві Паньківу.