Важливо

У Кропивницькому відбудеться боксерський турнір пам’яті заслуженого тренера України

У Кропивницькому відбудеться другий відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва. З 6 по 11 червня на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка відбудуться бої команд з усієї України. На змаганнях представлять чоловічу збірну команду України до 22 років та інших спортсменів. Початок турніру о 12:00.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на обласну федерацію боксу.

Нагадаємо, відкритий Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва започатковано у минулому році. Тоді у змаганнях взяли участь 92 спортсмени з 14 областей України. Кіровоградщина була представлена 14 спортсменами.

Віктор Зверєв був головним тренером молодіжної збірної України з боксу, заслуженим тренером України. З його ім’ям пов’язані найвагоміші успіхи та здобутки українського боксу за останні роки життя. Під його керівництвом українська молодіжна виборювала першість на чемпіонатах Європи та голосно про себе заявляла на чемпіонатах світу. Саме під керівництвом Віктора Павловича представник молодіжної збірної України Раміль Гаджиєв, приніс перше для нашої держави золото юніорських Олімпійських ігор.

За часів особистої боксерської кар’єри Віктор Зверєв виборював титул найкращого боксера Європи з боксу серед молоді 1976 р. Вагомі здобутки, як на внутрішній, так і на міжнародній аренах принесли йому визнання як видатному боксеру, а згодом здобуті навики дозволили стати одним з провідних спеціалістів нашої країни.

Помер Віктор Зверєв 5 серпня 2015 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар