Легкоатлетка з Кіровоградщини завоювала бронзу чеміпонату Європи

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
фото gathletics.com.ua

Вихованка Олександрівської районної ДЮСШ Тетяна Мельник, разом з партнерками по збірній України, посіли 3-тє місце у фіналі естафети 4 по 400 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Белграді.

Тетяна Мельник, Ольга Бібік, Анастасія Бризгіна та Ольга Ляхова фінішували з часом 3.32,10 хв поступившись збірній Польщі та Великобританії.

“В індивідуальному виді я виступила зовсім слабенько, але, чесно кажучи, зовсім не боялася що сьогодні картина повторитися. Естафета – це зовсім інші емоції, це політ на куражі, це величезна відповідальність за всю команду. Тут не можна дати ні найменшої слабини. Я дуже вдячна і дівчаткам, і тренеру, що повірили в мене і дали мені сьогодні можливість виступити в цій команді і довести, що до цього чемпіонату Європи я підійшла в прекрасній формі”, – прокоментувала свій виступ виданню xsport.ua спортсменка з Кіровоградщини.

16996112_1332453230133735_6615408042870381871_n
фото з Фейсбуку Tetiana Petlyuk-Diachok
17155578_1332453180133740_947093762324872596_n

Нагадаємо, на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро Тетяна Мельник, разом з партнерками по збірній України, посіли 5-те місце у фіналі естафети 4 по 400 метрів.

Учора, 5 березня, чеміпонат Європи з легкої атлетики в Белграді завершився. Збірна України з п’ятьма медалями (однією срібною і чотирма бронзовими) посіла 16-те місце у медальній таблиці.