Важливо

Антимонопольний комітет України оштрафував підприємство з Кіровоградщини за необґрунтоване підвищення цін на газ

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото eadaily.com

Колегія Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала дії ТОВ «ЕТАН-НХН» (с. Обознівка, Кіровоградський район, Кіровоградська область) щодо економічно необґрунтованого підвищення роздрібних цін на скраплений газ як моторне пальне на АГЗП порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

АМК було встановлено, що ТОВ «ЕТАН-НХН» на АГЗП в с. Петрівське Петрівського району Кіровоградської області у період з 23.08.2013 року по 29.09.2013 року та з 28.02.2014 року по 17.03.2014 року було встановлено такі ціни реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку, що призвело до ущемлення інтересів споживачів.

За вчинення вищевказаного порушення на Товариство накладено штраф у розмірі 15 300 (п’ятнадцять тисяч триста) гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Антимонопольний комітет України оштрафував підприємство з Кіровоградщини за необґрунтоване підвищення цін на газ

  1. Шановні автори публікації! Велику кількість Ваших читачів, особливо підприємців, цікавить більш широке висвітлення “вчинення вищевказаного порушення”. Судячи з висвітлених фактів такий “беспридєл” може чекати кожного підприємця. Пройшло з моменту події більше трьох років і хто встановлює існування чи відсутність значної конкуренції? Дякуємо.

Коментарі заборонені.