Важливо

Культурний обмін. Школярі з Кіровоградщини полетіли до Польщі (ФОТО)

Дві учнівських делегації з Кіровоградщини (загалом двадцятеро дітей і четверо дорослих) полетіли до Польщі за програмою обміну молоддю.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Це освітньо-культурні проекти, які реалізуються завдяки міжнародним зв’язкам ГО «Баба Єлька».

Першими за кордон вирушили представники Маловисківської ЗОШ № 4, яких гостинно зустріла громада Томпковіце. Діти вже встигли прогулятися селищем, дізнатися місцеву історію, побачити тамтешню школу, яка особливо вразила нашу делегацію.

«Це інший світ. Ти заходиш у приміщення, у якому все зроблено для дітей. Сучасно, комфортно, безпечно. Класи так і манять до здобуття знань. Тут діти й вчителі – поважні особи. Сподіваємось, що досвід від польських колег можна буде втілювати для розвитку нашої школи» – ділиться враженнями учасниця делегації з Малої Виски Аліна Гончар.

Наші школярі вчили поляків української пісні «Гей, соколи». А ті, у свою чергу, запропонували маловищанам опанувати польський танець «Полонез».

Згодом до Польщі вилетіли школярі з Голованівського ліцею ім. Тараса Шевченка. Це вже другий міжнародний проєкт, у якому беруть участь його представники. І минулорічний, і нинішній обмін організувала команда «Баби Єльки» зі своїм польським партнером – Маєю Цьонкою,  викладачкою мистецтва середнього школи гміни Псари. Якщо у 2020-му відвідуванню Польщі завадив суворий карантин, то цьогоріч школярі таки перетнули кордон. Делегацію прийняли однолітки з сілезького міста Славкув.

Що побачили наші діти в Польщі і чим дивували своїх нових знайомих – читайте в наступних номерах «Нової газети».
13a5670dee072a3499e55265fc8a2a51.jpg

59da67b8706eb3b46eaaf6b4220544b4.jpg

8b7fcabb5743ab2d3d37138865940842.jpg

Адміністрації і батьківські колективи Маловисківської ЗШ № 4 і Голованівського ліцею ім. Тараса Шевченка висловлюють вдячність директорці Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб Надії Оперчук за організацію тестування школярів на COVID-19 з наданням сертифікатів міжнародного зразка, без яких перетин кордону був би не можливим.

Читайте також: 

Гравюри школярів з Кіровоградщини виставили у польському музеї

Поширити:

Залишити коментар:

коментар