Важливо

Онлайн-консультація в медичному центрі “ОН Клінік”

В сучасному світі телемедицина набуває все більшої популярності. Вона дозволяє пацієнту і лікарю заощадити час, адже консультація відбувається онлайн.

«ОН Клінік» – сучасна медична мережа, яка також розвиває можливості для спілкування між лікарями та пацієнтами з різних міст та країн.

Моніторинг стану здоров’я на відстані особливо важливий для пацієнтів з хронічними захворюваннями, літніх людей та для наших співвітчизників, що працюють за кордоном, де дорого, або проблематично отримати консультацію. «ОН Клінік» надає послугу відеоконсультації лікарів, яку можна отримати у всіх медичних центрах мережі.

Пацієнти з різних міст України можуть отримати спочатку консультацію онлайн, а потім у разі потреби домовитись про консультацію чи операцію в медичному центрі «ОН Клінік» в іншому місті. Так, наприклад пацієнтки з Кропивницького отримували послуги з інтимної пластики в медичному центрі у Черкасах, а пацієнти з Чернігова проходили лікування в операційному блоці «ОН Клінік» у Харкові. Також ми маємо досвід онлайн-консультацій пацієнтів із Польщі, Чехії, Португалії, Канади та Туреччини.

Для того, щоб отримати відеоконсультацію лікаря потрібно:

  • зареєструватись в особистому кабінеті https://mycabinet.info/
  • оформити заявку на прийом (вибрати медичний центр, спеціалізацію, бажаного лікаря, дату і час та оплатити послугу);
  • отримати підтвердження запису від оператора, який підкаже подальші дії.

Або ж зателефонувати за номером 0 800 300 700 (цілодобово та безкоштовно в межах України) та записатись на відеоконсультацію за допомогою додатку Viber.

За допомогою спеціальної платформи наші лікарі проведуть повноцінну консультацію, зберуть анамнез, розшифрують результати досліджень, якщо такі є у вас на руках, та за можливості призначать лікування.

Ви можете перебувати на зв’язку з лікарем із будь-якої точки планети, де є інтернет. Це дуже зручно, адже ви можете співставити думки кількох лікарів, уточнити діагноз, розшифрувати призначення чи порадитись щодо доцільності назначеного лікування.

В медичному центрі «ОН Клінік» в Кропивницькому у всіх відділеннях проводяться онлайн-консультації для первинних пацієнтів та для повторних пацієнтів, які знаходяться в процесі лікування, та не мають змоги дістатися до медичного центру.

Якщо пацієнту буде терміново необхідна консультація вузького спеціаліста, в такому випадку сімейний лікар скоординує дії пацієнта, куди звернутися, де здати аналізи чи пройти діагностику, щоб зменшити ризик контактування з іншими людьми.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар