Важливо

Кропивницький художник збирає гроші для нового муралу

© poldm_gallery | Instagram

Художник з Кропивницького Дмитpо Поломаpчук хоче намалювати Мавку з п’єси Лесі Українки “Лісова пісня” на паркані, що огороджує недобудову біля Козачого острова. Нині він збирає гроші на фарбу.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Суспільне.

Малюнок планує зробити розміром 3 метри у висоту та 18 у ширину.

“Чому саме Мавку, бо у мене залишився цей ескіз. Я його готував на конкурс в Одесі. Але я не переміг, а ескіз залишився. Я на нього три дні витратив, він дуже гарний. І мені журналістка запропонувала намалювати його у нас в місті”.

На його створення потрібно п’ять тисяч гривень. Купити потрібно три десятки балонів фарби. Один коштує близько 160 гривень.

“Зазвичай, я малюю фарбою у відрах, але в цьому випадку є складність. Поверхня паркану пориста, тож пензлик не промальовує. А в балонах є аерозоль, тож фарба ляже рівномірно, і малюнок буде яскравим. Ще потрібна драбина, адже важко дістати до верхньої частини малюнку”.

Розпочати малюнок планує не раніше 10 червня. Розповів, чому це робитиме.

“Я люблю малювати. У багатьох місцях є круті малюнки та мурали. У нас ця культура майже не розвинена. Я часто прогулююсь і бачу будівлі чи паркани у жахливому стані, які було б чудово прикрасити. Я можу це зробити, то чому б ні?”

Сказав, що з міською владою малювання не погоджував.

“Це на довго затягується. Я нічого забороненого не роблю. Навпаки намагаюсь замальовувати рекламу наркотиків чи нецензурні слова”.

Реквізити для створення муралу: картка Монобанку 5375 4141 0681 2877

Нагадаємо, Євробачення “порвала” осучаснена пісня-веснянка з Кіровоградщини.

Читайте також: Ще один чоловік із Долинської став героєм шоу “Хата на тата”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар