Важливо

“Травневі музичні зустрічі” та 80-річчя філармонії: програма заходів

Днями в Кіровоградській обласній філармонії розповіли про програму XXII Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики “Травневі музичні зустрічі”. Окрім насиченої програми, яку створюють місцеві виконавці, також виступатимуть і запрошені артисти міжнародного рівня. Фестиваль розпочнеться 15 травня і триватиме до 28 травня.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

15 травня о 13:00

Перший концерт “Діти для дітей” представить дитяча філармонія –  у рамках Всеукраїнського фестивалю «Травневі музичні зустрічі», у якому візьмуть участь лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів дитячих музичних шкіл міста Кропивницького.

15 травня о 18:30

Офіційне відкриття фестивалю розпочнеться нетипово: на Філармонійній площі (перед входом у будівлю) відбудеться концерт Духового оркестру та Джаз-бенду Кіровоградського музичного коледжу.

DSC_0467

16 травня о 18:30

Лауреат міжнародних конкурсів Сергій Григоренко (фортепіано,м. Львів) за участі камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії. Сергій регулярно концертує як соліст в Україні та Польщі. Неодноразово брав участь у Всеукраїнському фестивалі “Травневі музичні зустрічі”.

20 травня о 18:30

На глядачів чекає вечір італійської оперної музики «BELLA VOCE»: концерт лауреатки міжнародних конкурсів Анастасії Безай (Потоцької) за участю симфонічного оркестру, мішаного хору Кіровоградського музичного коледжу та соліста філармонії Олександра Безая.

24 травня о 18:30

Як відзначив директор філармонії Микола Кравченко, головною “родзинкою” та однією з головних мистецьких події року для Кропивницького стане виступ народної артистки України, оперної співачки Ольги Чубаревої в рамках міжнародного арт-проекту “LADY OPERA”.

b12597c479fc4f81bd74b52c035b1a4b.jpg

28 травня о 18:30

Відбудеться закриття XXII Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики «Травневі музичні зустрічі». З концертною програмою «СASTA DIVA» виступить наша землячка, народна артистка України Лідія Забілявська, яка виконала більше 30 партій в національній опері, проте відома і як камерна виконавиця. До того ж, Лідія виступала в багатьох залах України та різних залах світу.

До того ж, у рамках фестивалю «Травневі музичні зустрічі», камерний оркестр «Концертіно» та солісти філармонії відвідають з виступами інші міста та райони області.

Окремо відзначимо, що цього року, 22 травня о 18:30, Кіровоградська обласна філармонія святкує свій 80-й ювілей гала-концертом “Віват Філармонія!”. Для глядачів підготували нову програму та яскраві виступи від кращих артистів закладу.

“Концерт триватиме півтори години, за цей глядач побачить близько 25 виступів, це будуть нові номери, нові твори для колективів “Єлисавет-ретро” та “Зоряни”, – зазначила заступниця директора філармонії по концертній діяльності Оксана Буртова. – Ми хочемо зробити концерт виключно своїми силами, за участі наших солістів, проте до програми долучиться й наш земляк, відомий музикант, який неодноразово виступав на сцені філармонії -Андрій Рахманін, разом із камерним оркестром”.

DSC_0774_1

Квитки можна придбати у касах філармонії та на сайті karabas.com

Додаткова інформація за номерами: (066) 235-93-41 та (0522) 24-12-03

Нагадаємо, у Кропивницькому вперше виступить гурт Сашка Положинського “Був’є”.

Читайте також: У Кропивницькому виступить оперна співачка Ольга Чубарева

a1e6125e10ea6692767c3639e9151df4.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар