У Кропивницькому відкрилася виставка “Києво-Печерська лавра – святиня України”

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© Музей Мистецтв

В обласному художньому музеї відкрилася мандруюча виставка художніх світлин «Києво-Печерська лавра – святиня України». Цей проект започаткований Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником і реалізується у рамках відзначення Року культурної спадщини в Україні та з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі. В експозиції представлені тридцять фотосвітлин, на яких відображені відомі архітектурні пам’ятки одного з найвизначніших православних монастирів України.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

У відкритті експозиції взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він відзначив, що Києво-Печерська лавра є справжньою святинею українського народу. Адже, саме там вперше на українській землі зародилися паростки християнської свідомості, саме там знаходяться витоки мистецтва і літератури нашого народу, було засновано першу лікарню та перший східнослов’янський університет – Києво-Могилянську академію.

По завершені урочистої частини начальник відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олег Тополко провів першу екскурсію для відвідувачів виставки.

IMG_4496

ABC_3516

IMG_4500

IMG_4502

IMG_4506

IMG_4508

IMG_4509

© Музей Мистецтв

Поширити:

Залишити коментар:

коментар