Дубль Білонога і надважливі три очки: кропивницька “Зірка” впевнено розібралася з “Чорноморцем”

Сьогодні, 15 квітня, у рамках 27 туру УПЛ кропивницька “Зірка” вдома впевнено здолала одеський “Чорноморець” із рахунком 2:1. Дубль у свій актив записав Дмитро Білоног. “Моряки” спромоглися на гол престижу стараннями Артема Чорнія.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Вже зі стартовим свистком команди були налаштовані доводити своє право на прописку в еліті. Наслідком такого настрою на силову боротьбу стала жовта картка для Збуня вже на першій хвилині матчу. Загалом Олексій активно розпочав гру і щоразу створював небезпеку на лівому фланзі атаки.

6

У гостей виділявся форвард Олександр Гладкий, який мав нагоду відзначитися, але в рамці кропивничан вкотре надійно відіграв Євген Паст. Команди обмінялися декількома моментами, однак підсумком першого тайму стали “сухі” нулі на табло.

16

Другий тайм став значно цікавішим для вболівальників. Команди притерлися один до одного і стали грати розкутіше. На 64 хвилині Білоног отримав пас із глибини поля, продавив захисника, вийшов один на один із голкіпером і чітко направив м’яч у дільній кут воріт – 1:0.

28

“Зіркові” продовжували тиснути на ворота одеситів. У результаті активності кропивничан в атаці, правий захисник “Чорноморця” Юрій Романюк завалив того ж Білонога поблизу карного майданчика і справедливо отримав другу жовту картку, залишивши “моряків” у меншості.

32

Через 13 хвилин після першого забитого голу Білоног відзначився вдруге. Допоміг своєму партнеру Петров, який у чужій штрафній зібрав на собі декілька суперників, вдало прибрав на замаху захисника та воротаря і відкотив м’яч під удар одноклубнику. Нападнику залишалося “розстріляти” порожні ворота.

37

Вже у компенсований час “Чорноморець” зміг скоротити відставання. Артем Чорній після пасу Ковальця пробив у дотик і красиво загнав м’яч у верхній кут воріт Паста. Однак це не врятувало одеситів і фінальний свисток головного арбітра Дмитра Кутакова зафіксував перемогу “Зірки” з рахунком 2:1.

Кропивничани з 26 пунктами знаходяться на 10 місті, а “Чорноморець” із 22 балами замикає турнірну таблицю.

Наступну гру “Зірка” проведе на виїзді проти кам’янської “Сталі”.