Важливо

Книги, що допоможуть досягти щастя

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

Ми всі шукаємо щастя. Так чи інакше. Для когось це стосунки, або успішна кар’єра, а для інших багатство. А може все це разом? Чому ж ні. Немає нічого поганого в бажанні бути успішним та багатим, і мати люблячу сім’ю.

Як цього досягнути, та де шукати підказок? Серія книг Адама Джексона, до якої входять “Десять секретів любові”, “ Десять секретів багатства”, “та інші, допомогла багатьом людям віднайти душевну гармонію та щастя.

Книги направду є унікальною колекцією життєвої мудрості та непроминаючих істин, на яких грунтується успішне в усіх розуміннях життя.

Першою, хочу представити Вам книгу “Десять секретів любові” Адама Джексона.

Чи всі ми віримо в реальність справжніх, сповнених любові та розуміння відносин? Хто вже має у житті таку цінність, безперечно погодиться, що так, це є реальним та досяжним. Та що робити тим з нас, що заблукали в тумані сумнівів, цинізму та зневіри?

Часто в сучасному світі ми зустрічаємось з іронічним сприйняттям самої ідеї про любов що триватиме все життя. Як зберегти щирість та чистоту почуттів в парі? Чи можливо захоплюватись кимось усе життя, наповнюючи його існування теплом та турботою?

Можна. І це є реальністю. Автор розповідає про десять секретів, що допоможуть зустріти та зберегти любов на все життя. Вірити чи ні? Чи можливо таке? Вибирати Вам. Адже ми отримуємо лиш те, в що осмілились повірити, і лиш тоді втілити в свою реальність.

У книзі “Десять секретів щастя” автор відкриває таємницю життя в гармонії з собою та світом. Чому в наш час так багато доступно, і так мало по справжньому задовільняє наші глибинні потреби? Що ж насправді нам шукати? В якому напрямку ми маємо починати розплутувати клубок запитань, ілюзій, що ж таке щастя? У цій історії розповідається про людей, що були на грані самогубства, та знайшли прості істини, що допомогли їм оновитись, піднятись зі дна розпачу, та досягти гармонії та розквіту. Одним з героїв даної книги є автор, що перевірив на собі дієвість описаних практик. Та переконався в їх доступності та ефективності.

Тож відкривайте для себе таємниці цієї незвичайної історії, та вибирайте інформацію, що найкраще підійде саме Вам.

Кожен з нас неодноразово переконався, що здоров’я є важливою складовою гармонійного життя. У праці Адама Джексона “Десять секретів здоров’я” знайдете мудрі поради, та техніки оздоровлення, які можна застосовувати в повсякденному житті, та які реально діють!

Книги Адама Джексона написані просто та захопливо. Їх цікаво та легко читати, тож Ви отримаєте корисну інформацію та насолоду від прочитання книги.

Придбати їх та інші цікаві видання можна в інтернет – магазині MyBook.

Успіх, здоров’я, любов, щастя, все це в Ваших руках. Тож не бійтесь брати на себе відповідальність за власну реальність, та творіть своє життя беручи за основу найвищі сподівання та мрії. Вірте в краще, та втілюйте власне бачення вашого життєвого шляху.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Книги, що допоможуть досягти щастя

Коментарі заборонені.