Юрій Дрозд отримуватиме премії, надбавки і матеріальну допомогу

Депутати обласної ради прийняли рішення про премії, надбавки і матеріальну допомогу для голови облради Юрія Дрозда і його заступника Юрія Семенюка.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Ідеться про внесення змін (а саме – подовження терміну дії 31 грудня 2024 року) до рішення обласної ради від 4 липня 2023 року № 336 “Про визначення умов оплати праці голови обласної ради ДРОЗДА Ю.В.” та до рішення облради від 26 січня 2021 року № 29 “Про визначення умов оплати праці першому заступнику голови обласної ради СЕМЕНЮКУ Ю.А.”.

Відтак, рішенням 37 депутатів (2 не голосували) Юрію Дрозду до кінця 2024 року виплачуватимуть:

  • посадовий оклад згідно зі штатним розписом;
  • надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування;
  • надбавку за вислугу років;
  • надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років;
  • преміювання в розмірі 75% від посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, високі досягнення у праці та інших надбавок і виплат;
  • матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі посадового окладу при використанні щорічної
    відпустки (її частини);
  • матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

Останнім пунктом депутати вирішили також здійснювати преміювання до державних та професійних свят, ювілейних дат у розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату в межах затверджених видатків на оплату праці.

Нагадаємо, сьогодні, 21 грудня, депутати з третьої спроби зібралися на сесію. Перед засіданням вручили ордени, медалі і почесні звання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар