Важливо

Підприємиця з Київщини очолила Держгеокадастр Кіровоградської області

© Оксана Панчук | Facebook

На посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області призначили підприємицю з Київської області Панчук Оксану Станіславівну.

Про це йдеться на сайті обласного Держгеокадастру, повідомляє Перша електронна газета.

У декларації Оксани Панчук зазначено, що вона заміжня, має двох дітей. Є одноосібною власницею квартири у Василькові, земельної ділянки 1000 м² і недобудованого будинку площею 164,9 м² у Борисполі. У липні цього року придбала автомобіль “Mazda 3”.

Її чоловіку належить будинок і більше 5 га землі в Житомирській і Київській областях.

9b7a083f388c24b357ea750fa2550a96.jpg

У 2018 році Оксана Панчук  подала декларацію у зв’язку зі  звільненням з посади заступника начальника відділу в Бориспільському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області. Інформація про офіційне місце роботи після цього відсутня.

Минулого року Панчук отримала понад 1,2 млн грн прибутку від підприємницької діяльності. Якою саме діяльністю займалася новопризначена посадовиця, в декларації не вказано. Та в базі системи «YouControl» є нещодавно закрита ФОП Панчук Оксана Станіславівна, яка була зареєстрована у Василькові і займалася діяльністю туристичних агентств.

Призначення Оксани Панчук на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області відбулося відповідно до наказу № 181-то від 29 липня 2020 року.

Нагадаємо, посадовець лісництва на Кіровоградщині постане перед судом.

Читайте також: Для трьох обласних закладів культури шукають нових директорів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар