Важливо

У Кропивницькому обговорять проблеми в комунікації між виборцями та депутатами

© vybory.pravda.com.ua

Завтра, 20 лютого, о 14:00, відбудеться презентація нового проєкту “Асоціації Політичних Наук”, який направлений на поліпшення взаємодії між виборцями та обраними ними депутатами.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі “АПН”.

Метою проекту є запровадження процесу якісної співпраці народних депутатів Кіровоградської області із виборцями своїх округів через збільшення кількості відкритих зустрічей та комунікативних заходів між депутатами та різними групами виборців, а також через підвищення рівня розуміння повноважень Парламенту у широких верств населення.

“Ми хочемо змінити парадигму, в якій виборець виступає в ролі прохача, а депутат – в ролі доброго чарівника, який мусить вирішувати всі проблеми того, хто звернувся до нього. На сьогоднішній день 80% звернень до депутатів Верховної Ради абсолютно не стосуються їхніх повноважень. Та сама картина і з депутатами місцевих рад. Ця проблема дуже глибока і основна її причина – низька правова освіта громадян. У рамках проекту ми пояснюватимемо виборцям повноваження різних органів державної та місцевої влади. Також обговоримо найбільш актуальні законодавчі ініціативи, які дадуть змогу поліпшити якість комунікації та отримувати зворотній зв’язок від виборців” – розповів голова “АПН” Дмитро Сінченко.

Захід відбудеться за адресою вул. Дворцова, 32/29, 408 к., у рамках проєкту “Від якісної комунікації до участі громади у прийнятті рішень”, який триватиме до кінця травня. Він реалізується в межах Програми USAID “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Нагадаємо, в адміністрації Путіна уродженець Кіровоградщини відповідатиме за “українську тему” і питання інтеграції.

Читайте також: Кропивничанин судитиметься із Зеленським

Поширити:

Залишити коментар:

коментар