Нардеп від “Слуги народу” з Кропивницького попросив у Кличка житло для 8 помічників

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Богдан Торохтій звернувся до очільника КМДА Віталія Кличка з проханням повідомити про можливість забезпечення службовим житлом у Києві його 8 помічників.

Фото звернення опублікували на сторінці антикорупційного проекту Bihus.Info, повідомляє Перша електронна газета.

“Слуги для слуг, або хто тут вкрай знахабнів?! ???? Богдан Торохтій попросив у мерії…дати 8 квартир своїм помічникам. Треба ж десь їм жити, щоб допомагати нардепу! Якщо це не ідея для стартапу, то 100% нахабність Зе-депутата!

Як думаєте, що просять решта 104?????”, – пишуть журналісти.

6ca55901414392cd524111fd430d6d0c.jpg

У коментарях до публікації Богдан Торохтій звернувся до автора проекту, журналіста Дениса Бігуса з проханням “трошки уважніше читати інформацію”.

“Шановний пане Денисе Бігус, дякую) що маю можливість бути на Вашому інформаційному порталі! А також прошу трошки уважніше читати інформацію, яку Вам подають – «прошу повідомити про можливісь» – зазначене по Вашому вже свідчить про прохання дати, на мою думку Ви трішки перекручуєте значення слів… Одночасно хочу звернути Вашу увагу ще на один факт – «у кількості 8 чоловік», в листі жодного натьоку на КВАРТИРИ не йдеться…”, – пише народний депутат.

Зазначимо, Богдан Торохтій народився і живе у Кропивницькому. У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” №105 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики.

Адвокат. Працює юрисконсультом в “Одеському зерновому терміналі” – філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”. Є засновником та керівником ПП “Центр комплексної безпеки”.

Раніше працював завідувачем юридичного сектору Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області. До того працював менеджером ТОВ “ДПЗКУ-МТС”, а також юристом та завідувачем сектору в Управлінні державної служби ГУДС України у Кіровоградській області.

У 2006 році балотувався до Кропивницької міської ради за списком партії “Пора”.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету внутрішніх справ та факультет державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Читайте також: Депутати облради засудили “формулу Штайнмаєра” і звернулися до Зеленського

Поширити:

Залишити коментар:

коментар