Від імені Зеленського з Голованівська організовують безкоштовну поїздку на концерт перед дебатами

фото зі сторінки Володимира Зеленського в Instagram

Представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку у Київ на концерт, що відбудеться на НСК “Олімпійський”. Концерт запланований перед дебатами, які 19 квітня тут анонсує Володимир Зеленський.

Про це Першій електронній газеті повідомили спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

У Facebook-групі “Команда Зеленського. Голованівський край” 15 квітня опублікували анонс видачі безкоштовних квитків на концерт «популярних зірок української естради» та запису на безкоштовну поїздку до Києва. У повідомленні йдеться, що виступ артистів відбудеться на НСК «Олімпійський» перед дебатами кандидатів у Президенти України. Отримати безкоштовні квитки та зареєструватися на безкоштовну поїздку пропонують в «Зе-офісі» за адресою смт. Голованівськ, вул. Суворова, 8.

740ce1b318e49727a0c58569209f1b1e.jpg

Спостерігач ОПОРИ намагався отримати квитки, однак йому повідомили, що їх наразі немає. Натомість запропонували залишити свої контактні дані. За словами працівників офісу, також буде організований безкоштовний підвіз охочих до Києва.

В обласному «Зе-офісі» підтвердили, що незабаром розповсюджуватимуть квитки. «Мені мають передати квитки, але скільки їх поки не знаю», – зазначила представниця команди Зеленського в Кропивницькому Ліка Кожа.

В анонсі йдеться, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. Варто зазначити, що вартість квитка на концерт Дзідзьо у квітні – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень.

62c809f228d8424a825a023bd26de9f2.jpg

Згідно з ч. 6 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини 3 статті 56 цього Закону.

Нагадаємо, у Кропивницькому через фотографування бюлетеня на дільницю викликали поліцію.

Читайте також: Казус кандидата. Суб’єктивні зауваження щодо об’єктивних деталей

Поширити:

Залишити коментар:

коментар