Важливо

Президентську фракцію в Кіровоградській облраді очолив олександрієць

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: petrovo.kr-admin.gov.ua

Уповноваженим представником фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у Кіровоградській обласній раді замість Ярослава Бублика обрано Сергія Завалія.

Про це під час проведення засідання тринадцятої сесії обласної ради оголосив Олександр Чорноіваненко, пишуть на сайті облради.

Довідка
Завалій Сергій Володимирович народився 25 травня 1981 року, проживає у м. Олександрія Кіровоградської області, голова Петрівської районної державної адміністрації, обраний по багатомандатному виборчому округу від Кіровоградської територіальної організації партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (ТВО № 30), член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар