Важливо

У Кропивницькому відзначили лауреатів конкурсу “Молода людина року-2017”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Урочистий прийом молоді відбувся учора, 23 червня, у міській раді Кропивницького. Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов зустрілися з молодими лідерами, щоб привітати всю молодіжну спільноту з Днем молоді та вручити дипломи і відзнаки переможцям міського конкурсу «Молода людина року-2017».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на офіційний сайт КМР.

Міський голова та секретар міськради побажали молоді і надалі впевнено заявляти про себе та втілювати у життя найсміливіші мрії і задуми, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та роботі, незалежних думок та сміливих рішень.

Андрій Райкович і Андрій Табалов виконали приємну місію – оголосили переможців міського конкурсу «Молода людина року» і вручили їм заслужені Дипломи та відзнаки. Цей конкурс у Кропивницькому проводиться вже вдруге і має на меті відзначення молоді, яка своїми досягненнями у різних сферах суспільного життя міста сприяє його розвитку, розбудові Україні та забезпечує мирне життя наших громадян.

У номінації «Молодий захисник України» нагороду отримав Сергій СОКУР, старший солдат Збройних Сил України, учасник бойових дій антитерористичної операції.

У номінації «Молодий волонтер» нагороджено Катерину КРАВЦОВУ, волонтера Громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини». Вона – креативний розробник багатьох благодійних заходів волонтерської організації.

У номінації «Молодий громадський діяч» нагороду отримала Ганна КОЛЄВА, керівник громадської організації «Центр медико-психологічної реабілітації «КОМ-ПАС», практикуючий психолог, волонтер та координатор Центру медико-психологічної реабілітації Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни.

У номінації «Молодий представник робітничої професії» нагороджений Юрій ШАПОВАЛОВ, регулювальник радіоелектронної апаратури та приладів Публічного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Радій». Виконує ключові роботи у виготовленні, налагоджуванні та тестуванні обладнання для енергетичних об’єктів України та міжнародних проектів висококваліфікований спеціаліст, який має допуск до спеціальних робіт на об’єктах ядерної енергетики.

У номінації «Сила духу» лауреатом став Андрій ДЕРЕВІНСЬКИЙ, спортсмен відділення «Інваспорт» з плавання Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1, член національної збірної України з плавання, неодноразовий чемпіон України, Європи та призер чемпіонатів Світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Андрій зараз готується до змагань чемпіонату Світу, а нагороду отримала його мама.

Крім того, під час урочистого прийому за особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в місті, організацію благодійних заходів для молоді, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді України Подяка Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету оголошена:

Миколі Балєлову – голові Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради;

Катерині Колєвій – першому заступнику голови Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради

Сергію Мамизі – налагоджувальнику верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням продуктової команди просапних машин Публічного акціонерного товариства «Ельворті»;

Вікторії Семененко – директору з проектної діяльності та комунікацій благодійної організації Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя»;

Володимиру Яцуну – докторанту кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидату технічних наук, доценту За 2 роки Володимир надав заявки на отримання 5 патентів на винаходи, його наукові статті публікуються у фахових виданнях Україна та у наукометричній базі даних «Scopus» англійською мовою;

Олексію Ізвалову – доценту кафедри інформаційних технологій Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, кандидату технічних наук;

Олені Чорній, старшому викладачу кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидату філологічних наук;

Юлії Сільченко – старшому викладачу кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидату географічних наук;

Ніні Павловій – викладачу Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, куратору групи учасників проекту «Літня школа КІК ЦНТУ-2017»;

Світлані Пероговській – хореографу зразкового аматорського колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта»;

Софії Костенко – хореографу зразкового аматорського колективу – студії хореографічного мистецтва «Аеліта»;

Сергію Білику – фізичній особі-підприємцю директору приватного підприємства «Обеліск»,

Тетяні Доценко – фізичній особі-підприємцю менеджеру мережі магазинів «Карамелька». На 30 об’єктах торгівельної мережі «Карамелька» працюють 47 працівників, які мають повний соціальний пакет. Постійно надає благодійну допомогу ветеранам, людям похилого віку, дітям-сиротам.

А святковий настрій в залі створили квартет саксофоністів кропивницької музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар