Кропивницькі депутати демократичної опозиції запевняють, що прийдуть на сесію тільки після виконання усіх їхніх вимог

Депутати демократичної опозиції стверджують, що вони з’являться на сесії Кіровоградської міської ради лише після того, як будуть виконані всі їхні вимоги до влади міста.

Про це сьогодні, під час прес-конференції, заявив депутат від партії “Батьківщина” Роман Колісніченко.

“Наразі у міській владі все відбувається так, як хоче більшість. Ми не плануємо торгувати інтересами людей і прийдемо на сесію лише після того, як виконають наші 8 вимог”.

За словами опозиції, найгострішими питаннями для розгляду є скасування підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті, справедливе розподілення коштів на округи та виділенні землі для учасників антитерористичної операції.


Нагадаємо, 1 серпня 2016 року, депутати 5 фракцій міськради заявили про те, що переходять в опозицію до більшості, яка сформувалась під час голосування за кандидатуру Наталії Дзюби на посаду заступника міського голови. Тоді у міській раді чітко виокремилася більшість з Андрієм Райковичем у складі та меншість, яка пішла у опозицію.

Напередодні 2 засідання 8 сесії під час погоджувальної наради у Андрія Райковича, яка відбулася 14 березня, усі політсили органу місцевого самоврядування начебто дійшли згоди щодо формування порядку денного, який став каменем спотикання під час 1 засідання 8 сесії 21 лютого. Але щойно обранці громади почали рухатися за порядком денним, виявилося, що не все так просто.

Депутати і міський голова посварилися через порядковий номер питання Про відміну рішення виконкому від 16.02.2017, яким було підвищено тарифи на проїзд. Поки частина депутатів спілкувалася із журналістами у сесійній залі було таки прийняте те питання, через яке посварилися депутати.

Незважаючи на скасоване рішення виконкому про здорожчання вартості проїзду у Кропивницькому, тарифи залишаться підвищеними. А подальше вирішення питання неодмінно зайде у судову площину.

Сьогодні, 30 березня, так і не розпочався розгляд питань сесії міськради, оскільки демократична опозиція депутатів у той час давала прес-конференцію щодо конфлікту, який виник у міськраді. Відповідно, не зібрався кворум. Керівництво міськради поїхало у прес-клуб, аби поговорити з колегами.

Гра престолів по-кропивницьки: “тарифне питання” спричинило чергову політичну кризу у міськраді

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кропивницькі депутати демократичної опозиції запевняють, що прийдуть на сесію тільки після виконання усіх їхніх вимог

  1. Кворум не зiбрався? Одержувати зарплату за прогули депутати демократичноi опозицii теж будуть? Цiкаво. Прошу вiдповiсти.

Коментарі заборонені.