Важливо

Кіровоградська облрада завтра збереться, щоб прийняти рішення про підтримку блокади ОРДЛО

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
перекриття залізниці у Донецькій області / Фото: Facebook Штабу блокади торгівлі з окупантами

Завтра, 17 березня, о 12.00 у сесійному залі обласної ради відбудеться одинадцята позачергова сесія Кіровоградської обласної ради сьомого скликання. На розсуд депутатів виноситься лише одне питання – “Про звернення депутатів Кіровоградської обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України”.

Як повідомили Першій електронній у Відділі інформаційно-аналітичної роботи облради, звернення депутатів буде полягати у підтримці рішення РНБО щодо торгівлі та транспортного з’єднання з окупованим Донбасом та у вимозі звільнення учасників блокади ОРДЛО.

“У тексті проекту рішення міститься звернення Кіровоградської обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, де обласні депутати вимагають підтримати рішення РНБО та на законодавчому рівні вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб і припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення; провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продуктів з окупованого Донбасу на територію України; припинити переслідування учасників блокади торгівлі з терористами та провести розслідування і перевірку фактів розгону і затримання учасників блокади торгівлі з окупованими територіями; відпрацювати дієвий механізм і вжити заходів стосовно негайного звільнення українських полонених”, – повідомили у обласній раді.

Також у Відділі інформаційно-аналітичної роботи облради зазначили, що це рішення напрацьовувалося з громадськими активістами, ветеранами АТО та учасниками блокади.

Нагадаємо, минулої п’ятниці, 10 березня, депутати Кiровоградської обласної ради вiдмовились підтримати депутатський запит свого колеги Артема Погребнюка, який пропонував визнати РФ окупантом та заборонити торгівлю з окупованими територіями на законодавчому рівні. Натомість, учора, 15 березня, Президент України та секретар РНБО підтримали торговельну і транспортну блокаду Донбасу.

Поіменний список депутатів обласної ради, які раніше не підтримали блокаду торгівлі з окупованими територіями, ви можете знайти у нашому матеріалі нижче.

Хто з депутатів Кіровоградської обласної ради відмовився визнати Росiю окупантом та заборонити торгівлю з ОРДЛО

Поширити:

Залишити коментар:

коментар