Кропивницькі школярі представляли Україну на Чемпіонаті світу з футболу

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Школярі кропивницького НВО №6 зайняли 26-те місце «Кубку Націй Данон» – неофіційному дитячому Чемпіонаті світу з футболу.

Детальніше про поїздку розповідає сайт ФК “Сапсан”.

Ось і завершився дитячий Чемпіонат світу з футболу Кубок Націй Данон 2016! Це найбільший дитячий чемпіонат, у якому беруть участь діти 10-12 років з 32 країн світу!

Компанія Данон є засновником і організатором цього чемпіонату в усьому світі, у кожній країні, де є ці продукти. «Кубок Націй Данон» – це  внесок у здорове майбутнє дітей та їх сімей по всьому світу.

26 травня цього року стадіон “Арена Львів”  приймав 8 кращих команд зі всієї України, які вийшли у національний фінал, щоб поборотися за перше місце та захищати честь країни на світовому фіналі у Франції 16 жовтня. Наша команда виборола перемогу  і стала достойною представляти Україну на Всесвітньому чемпіонаті.

14117838_1112846758782434_8885602332757624440_n

Команда України мала змогу зіграти сім матчів з командами з різних країн, відчути атмосферу світового чемпіонату, граючи на стадіоні Стад де Франс, отримати великий досвід та гідно представити Україну!

У груповому турнірі українці зіграли внічию 1:1 з Сенегалом та США, але програли росіянам. Далі кропивницькі школярі боролись за 17-32 місце чемпіонату. На жаль і на цьому етапі не все виходило в української команди, пише ua-football.com. Дві поразки від Румунії та Бельгії і підсумкове 26 місце. Ложкою меду стали перемоги над Єгиптом та Китаєм, які в підсумку фінішували одразу за нашою командою.

До честі українців варто сказати, що кропивничани поїхали на турнір в дещо ослабленому складі. Напередодні від’їзду злавмав руку основний голкіпер, а ще кілька провідних гравців підхопили застуду. Також варто зазначити, що в багатьох командах візуально були старші діти.

Чемпіоном Кубку Націй Данон стала команда Німеччини, протистоявши у фіналі команді з Японії.

Фотографії із офіційної сторінки на Facebook Danone Nations Cup

На завершення турніру, команди посіли наступні місця:
%d1%80%d0%b5%d0%b9%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b3-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Як висновок, хочеться сказати, що Кубок Націй Данон – це, перш за все, незабутні враження та розваги. Нажаль, чемпіонат добіг кінця, але для кожної з команд – це тільки початок, адже “Кожен фініш – це, по суті, старт“, як говорить українська письменниця Ліна Василівна Костенко.