Важливо

Недобудови Кропивницького можуть стати новим домом для переселенців та військових АТО

Кропивницькі недобудови мають шанс стати повноцінними багатоквартирними будинками для внутрішньо переміщених осіб, військових АТО та жителів Кропивницького. Вже зараз є потенційні два інвестори, які готові вкладати кошти у будівництво цих будинків.

Про це сьогодні, 12 жовтня, розповіла радник Мінсоцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб у Кіровоградській області Валентина Кулачко.

За словами Валентини Веніамінівни, зараз переселенці мешкають у гуртожитку КНТУ – 66 сімей (30%), готелі «Турист» (8 сімей) або у родичів – загалом 10%, а от знімають житло близько 60% внутрішньо переміщених осіб.

«Я неодноразово виступала з ініціативою побудувати житло для внутрішньо переміщених осіб, військових АТО та звичайних містян на базі недобудов Кропивницького.Я спілкувалася з міською владою, облдержадміністрацією та облрадою з цього приводу. Поки що це питання не вийшло на загальний рівень, але  я планую винести його на розгляд облради. Взявши два будинки та знайшовши інвестора (до речі, на сьогоднішній день є 2 інвестори, які могли б добудувати ці будинки. Також проведена інвентаризація недобудов Кропивницького), ми б могли частково забезпечити житлом дані категорії населення. Я планую підключити до вирішення цього питання місцеву владу, облраду та Кабінет Міністрів України. Думаю, разом, ми вирішимо це питання», сказала Валентина Кулачко.

За словами Валентини Кулачко, вона на прикметі вже є дві недобудови – 9- і 7-поверхівки на вулицях Жадова і Попова. Ці будинки потенційно мають шанс стати новим домом для тих, хто його потребує.

Читайте також: Кіровоградщина: новгородківський гуртожиток не користується популярністю серед переселенців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар