Важливо

У центрі Кропивницького встановили черговий кіоск

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото із соцмереж

Сьогодні зранку, 12 жовтня, у Кропивницькому, на перетині вулиць Шевченка та Чорновола встановили черговий кіоск. Користувачі соцмереж пишуть, що зранку його привезли на вантажівці.

Розташували тимчасову архітектурну форму у скверику, через дорогу від кафе “Чорна кава”.

Як повідомив Першій електронній начальник управління архітектури Вадим Мездрін, споруда розміщена там законно.

“У 2015 році було розроблено комплексну схему розташування тимчасових споруд. На основі цієї схеми були видані паспорти прив’язки, у тому числі, і на цю споруду. Згідно цього паспорту, там дозволено розмістити тимчасову споруду площею 30 м² для провадження підприємницької діяльності”, – розповів головний архітектор міста.

За документами, власником цього кіоску є ПП “Чорна кава”.

Читайте також: У центрі Кропивницького на землі фірми екс-нардепа встановили черговий кіоск

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У центрі Кропивницького встановили черговий кіоск

  1. Авжеж, адже навпроти 5-та школа і можна школярам увесь непотріб продавати. Ще нехай електроні термінали встановлять обов,язково, а то наших дітей зобов,язали повідкривати картки юніора, щоб діти могли розраховуватись в шкільній столовій і не тільки.

  2. Та скільки можна плодити ці “курятники”. Зі скверу хочуть ринок зробити. Краще б відновили роботу громадського туалету.
    А В.Мездрін не збирається оприлюднювати всі схеми розташування тимчасових споруд?

Коментарі заборонені.