Важливо

Підозрюваного у хабарництві голову селища Нове залишили під вартою

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 7 жовтня, у Ленінському райсуді міста Кропивницький обирали міру запобіжного заходу новенському селищному голові Сергію Денисенку, якого 5 жовтня затримали за підозрою у хабарництві.

Суддя Ленінського райсуду Леонід Плохотніченко, який головував у засіданні, задовольнив клопотання прокуратури і постановив обрати Сергію Денисенку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб та можливість вийти під заставу.

Зазначимо, що прямо перед цим судовим засіданням, той же суддя Леонід Плохотніченко обрав міру запобіжного заходу підозрюваному у посередництві при отриманні хабара головою селища Нове. Потенційний посередник Петро Домаскін, який є членом виконкому селищної ради Нового, отримав два місяці домашнього арешту з можливістю внести заставу.

Підтримати селищного голову прийшли близько двох десятків мешканців Нового. Люди стверджують, що Сергій Денисенко не міг взяти хабар, і що його підставили.

viber image

“Ми, представники громади селища Нове не віримо у те, що він взяв хабар, і прийшли сьогодні його підтримати. Я за нього голосувала на виборах, і мені образливо, що на нього таке вішають”, – розповіла підприємець з селища Алла Свінціцька.

viber image4

Не вірить у винуватість селищного голови і його колишній опонент на виборах Олександр Тимошенко, який також прийшов до суду підтримати підозрюваного.

Сам підозрюваний не визнає своєї вини і стверджує, що не брав ніяких грошей.

Вислухавши сторони обвинувачення та захисту, суддя Леонід Плохотніченко ухвалив рішення повністю задовольнити клопотання прокуратури, і обрати міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю сплати застави у розмірі 200 мінімальних зарплат.

Нагадаємо, 5 жовтня, військова прокуратура Південного регіону повідомила про затримання голови Новенської селищної ради м. Кропивницький Сергія Денисенка під час отримання 300 тис. грн хабара.

Прокуратура повідомила, що зазначений посадовець, діючи при посередництві свого знайомого, вимагав та одержав від представника приватного підприємства таке «винагородження» за позитивне рішення ради про надання згоди на продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комерційній структурі.

При цьому, продавати ділянку площею 2,8 га планувалось за значно заниженою вартістю.

Мешканці селища Нове, з якими вдалось поспілкуватись журналісту Першої електронної, у переважній більшості не вірять у те, що Сергій Денисенко міг взяти хабар. Більш того, вони стверджують, що селищного голову підставили.

Секретар Новенської селищної ради Ірина Огаль стверджує, що у підозрюваного в хабарництві дістали з барсетки 5 тис. грн його особистої зарплати, що зазначено і у протоколі.

Як стверджують люди з селища, і адвокат підозрюваного нпголошують, що при Денисенку не знайшли коштів, на які вказує військова прокуратура.

А член виконкому Новенської селищної ради Ірина Русул розповіла, що напередодні затримання у кабінеті селищного голови хтось розбив вікно.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

6 коментарів до Підозрюваного у хабарництві голову селища Нове залишили під вартою

  1. Нехай Денисенко Розкаже, чого так погано утримував будинки Комунальник-96 де він був начальник, імітувалась нестача коштів в 2011р, як тільки прийняли тариф в двічі вищій, який і до тепер якось працює. А тому що чхали вони на громаду, бо дорвались до корита. Суд встановить, апеляція перевірить ху із ху. А реально, в такий час тупо руки повідривати за таке. От чому ми в жопі, бо розікрали, розмутили багатєйшу країну.

  2. Доречі прийшли підтримувати хто всі 25 років підливали в корупцію с. Нового бензинчик, самі хабарики заносили. Юристка-аферистка добиває селище своїми мутками і порушеннями законів в кожному рішенні, не виконуючи своєї посадової інструкції щодо фільтрації порушень. Подивіться на руїни чавунно ливарного заводу, яким пав від таких чудо голів та чудо комунальників. Всі землі по Мурманській занижені по вартості відповідно податки мізерні, а в садочках вікна гнилі, замість люків бетонні брили. Нехай профільтрують, потрясе їх трохи за их пацанів, яких роціцька мафія каліче на сході України. Ці самі особи писали листа з довірою Януковичу, коли того гнали з держави в 2013-2014році….прощення немає.

    • Глупее ляпнуть не могли еще чего нибудь или интеллект не позволяет?Пришли поддержать Денисенко те кто был с ним в доле,у вас очевидно отсутствует такое понятие как человечность, сопереживание, доброта, пришли те кто знал Денисенко как порядочного, доброго и безотказного человека, кто знает его семью что это за люди,болит душа что те кто все это организовал ворочали миллионами и буду далее беспредельничать, а хорошего человека подставили и хотят посадить и уничтожить его семью морально и материально,, так что по себе не судите, пришли те кто действительно Люди а не быдло которое привыкли молчать в тряпочку!

  3. Який хабар…?????? 5 тысяч зарплаты в сумке нашли…Вы вообще соображаете своим мозгом….??? Это Петро Дамаскин все придумал что бы подставить и убрать своего шефа …Сергей Павлович на такую херню не пошол бы….Знаю его давно и не верю …Копайте глубже..А с приходом Денисенка хоть чтото началось двигаться на Новом ….П О Д С Т А В А 100 %

  4. 100 % Подстава! Сергей Павлович честный, не верю что мог взять взятку, он все делал для нашего посёлка, и всегда помогал всем людям,которые просили помощи!

  5. “Підстава” і “Здача” – це дві різні речі! Якщо селищного мера прийшли в суд підтримати Свінціцька, Кожанкова, Русул… – то це багато про що говорить…

Коментарі заборонені.