Важливо

Кропивницька школа № 18 на власній території утилізує будівельне сміття

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому, сьогодні, 7 жовтня, прямо на території школи №18 з вантажівки скидували будівельне сміття.

Про це редакції Першої електронної повідомила читачка нашого сайту, яка зафіксувала подію на фото і відео.

“Сьогодні о 10.30 за адресою вул. Юрія Коваленка я з балкону побачила неприємну картину… Як 18 школа своє будівельне сміття утилізує на своїй же території. Там де ходять школярі. Та і діти з мікрарайону. Я і зі своєю маленькою донькою там же гуляла”, – повідомила містянка.

На світлинах та відео, яке небайдужа кропивничанка прислала до редакції, видно, як перед приміщенням школи на майданчику з вантажівки скидують будівельне сміття.

Про цей факт було повідомлено заступника начальника спецінспекції Олександра Брюховецького, який пообіцяв розібратися у ситуації.

“Ми відправимо на місце інспекторів, і якщо цей факт дійсно підтвердиться, ми складемо протокол на директора школи”, – повідомив Олександр Брюховецький.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Кропивницька школа № 18 на власній території утилізує будівельне сміття

 1. На території була величезна яма, це не утилізація сміття, а закидування ями будівельним сміттям. Щоб убезпечити дітей. Далі її ще втрамбують – і буде норм

 2. Разве это материал, чтобы закрыть яму?
  Это серьезное экологическое нарушение закапывать столько мусора на територии города. Тем более, школы.
  Ладно бы, кирпич, бетон битый и т.п. Но линолеум, полиэтилен…
  Вот фото ближе http://my.jetscreenshot.com/7454/20161007-z4lb-155kb.jpg

 3. Интересно, когда 18-тая школа восстановит асфальт на перекрестке дворовых дорог, который сняли во время прокладки коммуникаций к зданию начальных классов школы (бывший садик)?
  http://my.jetscreenshot.com/7454/20161007-vfox-118kb.jpg
  Сейчас его кое-как закидали старыми кусками асфальта. Но все равно проехать там сложно.

 4. НЕ КАКОЙ ЯМЫ ТАМ НЕ БЫЛО!!Я каждый день там прохожу.Просто сверху земли насыпью высапали! В ПРОШЛОМ ГОДУ БЫЛА но её листями засипали.

Коментарі заборонені.