Важливо

У Кропивницькому облаштували будинок для охоронців “Алеї слави”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За тиждень охоронці “Алеї слави” Рівнянського кладовища зможуть переїхати у новеньке приміщення, яке для них збудувала міська влада.

Про це повідомляє прес-служба КМР.

26 вересня міський голова Кропивницького Андрій Райкович перевірив хід виконання власного доручення щодо забезпечення комфортних умов служби охоронців на Алеї Слави, що на Рівнянському кладовищі у Кропивницькому.
Разом зі своїм заступником Олександром Грабенком та начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем він побував на будівництві приміщення охорони.

Сторожовий будинок збудували за кошти міського бюджету. Він цегляний, а тому черговим буде тепло і зручно слідкувати за порядком на Алеї почесних воїнських поховань і на території усього цвинтаря.

За словами Віктора Ксеніча у приміщенні залишилося завершити внутрішні оздоблювальні роботи, і за тиждень охоронці зможуть переїхати у новенький будиночок.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар