Важливо

У Кропивницькому апеляційний суд виправдав суддю Галагана, якого раніше визнали винним у п’яному кермуванні

Олексій Галаган на одному із судових засідань у Кіровоградському райсуді

Сьогодні, 23 вересня, Апеляційний суд Кіровоградської області скасував рішення Кіровоградського райсуду, яким суддю Олексія Галагана було визнано винним у кермуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.  Суддя Апеляційного суду Людмила Ткаченко задовольнила скаргу адвоката Буряка, у якій захисник судді Кіровського райсуду Олексія Галагана просив скасувати рішення суду першої інстанції за ч.1 ст. 130 ККУ (кермування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), і закрити адміністративне провадження у зв’язку з відстуністю складу порушення.

2 вересня, Кіровоградський районний суд визнав Олексія Галагана винним у адміпорушеннях за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора).

Нагадаємо, 25 липня, близько опівночі, патрульні зупинили автівку УАЗ Патріот через технічну несправність освітлення, а в процесі спілкування, за версією поліції, патрульні виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієм виявився суддя Кіровського райсуду м. Кропивницький Олексій Галаган. Він заперечував факт свого алкогольного сп’яніння. Крім того, Галаган стверджує, що поліцейські його побили. А патрульні в свою чергу звинувачували його у злісній непокорі, оскільки, за їх версією, Галаган втік від них і чинив супротив. У результаті, патрульні склали на Олексія Галагана три протоколи – за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), за ст.122-2 (незупинка транспортного засобу на вимогу поліції) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). Спочатку матеріали справи передали до Кіровського райсуду, але, оскільки підозрюваний там працює, її було перенаправлено до Апеляційного суду, який передав справу до Кіровоградського районного суду. Олексій Галаган, у свою чергу, наступного ранку, 26 липня, звернувся до прокуратури із заявою про побиття. Прокуратура області наразі розслідує провадження щодо нібито перевищення повноважень поліціянтами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар