Кабмін не виконує закон, фінансуючи декомунізований Кіровоград

Геннадій Москаль розкритикував Постанову Кабінету Міністрів України № 518 від 27 липня 2016р. «Про внесення змін у додатки 1 – 3 до постанови КМУ від 24.06.2016 (щодо надання субвенції з державного місцевим бюджетам), оскільки вона рябить комуністичними назвами після введених у дію законів про декомунізацію.

Голова Закарпатської облдержадміністрації на офіційному сайті наголосив, що Кабмін і досі фінансує декомунізований Кіровоград, якого більше не існує.

“У Кіровоградській області досі фігурує м. Кіровоград, перейменований Верховною Радою у м. Кропивницький 14 липня, тобто за два тижні до постанови Кабміну. В населених пунктах області фігурує купа вулиць Леніна, а в м.Олександрія в одній позиціє є зразу «три в одному»: Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття вул.Енгельса (класик марксизму-ленінізму) – від вул. Червоностудентської (тут без коментарів) до пров. Котовського (кримінальний авторитет, залучений Леніним і Троцьким до державного управління). Усі вказані в постанові назви (за винятком Кіровоградської області, змінити яку можна тільки зі змінами в Конституцію України) давно перейменовані рішенням місцевих органів самоврядування або Верховною Радою, однак для Кабміну вони досі прокомуністичні. Всупереч Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ст.4 якого забороняє використання комуністичних назв, Кабмін і далі виділяє кошти вождю світового пролетаріату Леніну, Марксу, Енгельсу, Котовському та іншим комуністичним ідолам”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Кабмін не виконує закон, фінансуючи декомунізований Кіровоград

  1. Почему кому-то интересны высказывания неких Москаля,Вятровича? Поистине,каков поп,таков и приход.Да и Кропивницкий на сегодня незаконен.Впрочем,кто сейчас закон чтит?

Коментарі заборонені.