Microsoft та Google пожертвували для українських бійців майже $60 000

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Фото з Фейсбук

За два роки діяльності благодійний фонд «Save Lives Together», заснований українцями у США, зібрав два мільйони доларів на підтримку військових. У цю суму входять не тільки грошові надходження, а й препарати і обладнання. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповіла співзасновниця та волонтерка фонду Антоніна Левчук  – пише Медіапортал української діаспори в США.

«Фонд був офіційно відкритий у вересні 2014-го. Перші надходження отримали від друзів та друзів друзів. Далі гроші почали надходити зі всього світу, включно з Росією. У мене навіть є альбом із повідомленнями від людей, які давали гроші. Суми були різні – від 5 доларів до десятків тисяч», – цитує Антоніну Левчук VIDIA.

Вона також додала, що фонд є учасником Employee Giving and Matching Program у Microsoft, Google, Oracle Corporation, McKinsey&Company, Cadence Design Systems, Hewlett-Packard, Bank of America, Motorola Mobility Holdings та інші.

«Коли працівники цих компаній дають пожертви в фонд, то компанії подвоюють цю суму внеску. Наприклад, працівник Microsoft пожертвує 100 доларів, то Microsoft також дає в наш фонд 100 доларів. Бути учасниками таких програм нелегко, але нам це вдалося. Ми вже отримали від близько 30 тисяч доларів, від Google – 27 тисяч. Також фонд є учасником Amazon Smile, тобто ми отримуємо знижки від покупок людей, які додали наш фонд до свого профайлу», – зазначила волонтер.

Співзасновниця «Save Lives Together» звернула увагу на те, що останнім часом надходження відчутно упали.

«Прикро, але рівень надходжень пропорційно залежить від кількості поганих нових із фронту. Тому одним із завдань нашої команди є бажання пояснити людям те, що допомога має носити систематичний характер. Тоді і результативність набагато вища», – говорить Антоніна Левчук.

Нагадаємо, благодійний фонд «Save Lives Together», що активно допомагає українській армії у забезпеченні, отримав орден «Народний Герой України».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар