Екс-голова Держсанепідслужби Кіровоградщини, якого підозрюють у хабарництві, знову на свободі

Захист виконуючого обов’язки голови Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослава Протаса, який раніше був начальником Держсанепідслужби Кіровоградської області, а зараз підозрюється у хабарництві, заявляє про внесення за нього застави 413 тис. гривень. Про це Українським Новинам повідомив його адвокат Максим Джевага.

7 липня була внесена застава. Адвокат зазначив, що спочатку Протас вніс особисті 22 тис. гривень, потім його мама внесла ще близько 100 тис. гривень.

Решту суми внесли тесть і мама підозрюваного, взявши позику в банку.

Також захисник зазначив, що 7 липня була подана апеляційна скарга на запобіжний захід Протасу.

“Цей запобіжний захід не є правильним. Тому що підозра необґрунтовано”, – заявив Джевага.

Адвокат зазначив, що підозри Протасу базуються на матеріалах негласних слідчих дій Національного антикорупційного бюро і не доступні стороні захисту.

Захист директора департаменту Держсанепідслужби Чепурного також заявляє про внесення за нього застави 0,25 млн гривень, про що повідомив його адвокат Костянтин Глоба.

“Заставу за нашого клієнта внесли”, – повідомив він.

Він не уточнив, хто саме вніс заставу за Чепурного.

Нагадаємо, 2 липня співробітники Національної поліції і Національного антикорупційного бюро затримали Чепурного і виконуючого обов’язки голови Державної санітарно-епідеміологічної служби Святослава Протаса за підозрою в розкраданні бюджетних коштів.

Солом’янський районний суд Києва відпустив Протаса і Чепурного під заставу в розмірі 413 тис. гривень і 250 тис. гривень і зобов’язав внести цю суму протягом 5 днів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар