Важливо

На Кіровоградщині попрощались із військовим, який помер у зоні АТО

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Фото сайту Світловодськ

О 10:00 на центральній площі міста розпочався мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Андрія Миколайовича Кнуренка за участі рідних і близьких покійного, представників міської і районної влади, громадськості міста, почесної варти Національної гвардії України та духового оркестру з м.Олександрія, військовослужбовців військкомату.

Пише сайт Світловодськ

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисника України, який помер під час виконання службових обов’язків у Збройних силах України в с.Новоселівка Донецької області.

Секретар міської ради Юрій Сапянов, звертаючись до учасників мітингу сказав:

“Вже вкотре ми збираємося разом на цій площі, щоб провести в останню путь героя неоголошеної війни. Вже вкотре на державних прапорах висить чорна стрічка. Ця стрічка, як чорний птах нависає над Україною і забирає життя патріотів. Андрій пішов на війну добровольцем. Він приховував від рідних те, що знаходиться на передовій, щоб не хвилювалися… Ми будемо пам’ятати Андрія Миколайовича і всіх наших героїв. Слава Україні!”

1465564104_andriy-knurenko-07

Голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський від імені жителів Світловодського району висловив співчуття рідним покійного, відзначив, що Андрій Кнуренко зробив усе можливе, щоб над нашими головами було мирне небо і додав:

“Ці героїчні люди назавжди залишаться в наших серцях.” Сергій Твердовський Військовий комісар Микола Грінченко розповів, як Андрій Кнуренко у серпні минулого року прийшов до військкомату і заявив: “Я представник старшого покоління, мені треба допомогти молодим людям в Збройних силах України, передати їм свій досвід і знання. Я повинен бути там!”

Побратим Андрія Олександр Протасов, старший майстер ремонтної роти 10-ї штурмової бригади не зміг добрати слів, щоб висловити свої почуття. Єдине, що він сказав в мікрофон:

“Хороша людина, допомагав і забезпечував нас всім необхідним…”

1465564043_andriy-knurenko-08

А без мікрофона розповів нам, що Андрій прибув до Новоселівки 24 травня, він сам на 3 дні пізніше. Андрій служив старшиною, забезпечував роту продуктами харчування та одягом. Займалися ремонтом техніки, тож на місці їх дислокації було тихо. Такого лиха ніхто не очікував. Андрій вийшов ввечері подихати свіжим повітрям і впав. Першу медичну допомогу намагалися надати своїми силами, потім викликали лікаря з Новоселівки. Приїхала швидка, але медики лише констатували смерть. Кажуть, обірвався тромб. Сталося це 7 червня о 21:45.

Літію за загиблим відслужив ієрей Свято-Покровського кафедрального собору Артур Холоденко. Артур Холоденко Колоною учасники заходу пройшлися вулицею Героїв України, проводжаючи в останню путь ще одного Героя… Поховали Андрія Кнуренка на міському кладовищі.

Колоною учасники заходу пройшлися вулицею Героїв України, проводжаючи в останню путь ще одного героя.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар