Важливо

Кіровоградські депутати вирішили, як будуть ловити безпритульних тварин

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 10 червня, кіровоградські депутати голосували за проект рішення “Про затвердження програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Кіровограді на 2016-2020 роки”

Як повідомив начальник головного управління ЖКГ міськради Олександр Хачатурян, на реалізацію програми цього року вже виділено 624 тис. грн.

Кошти будуть витрачені на купівлю автомобіля, інструменти для відлову, також – на заробітну плату працівникам служби.

Програму підтримали 34 депутати.

Фрагмент проекту рішення:

Шляхи вирішення завдань Програми

 Для вирішення завдань Програми необхідно привести ситуацію, що склалась у місті з поводженням з безпритульними тваринами, у відповідність до вимог чинного законодавства.

З цією метою:

 1. Регулювання  чисельності безпритульних тварин у місті здійснювати  на підставі вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
 2. Розробити положення про  діяльність служби вилову.
 3. Стерилізацію тварин здійснювати в установах  ветеринарної медицини або в притулках для безпритульних тварин (стерилізація, утримання виловлених тварин, гуманна евтаназія), а також  у  громадських організаціях захисту тварин.
 1. Сприяти створенню притулків різної форми власності для тварин та пунктів тимчасового утримання безпритульних та загублених тварин.

Етапи реалізації заходів Програми

          І етап:

 • дотримання Правил утримання домашніх тварин у м. Кіровограді;
 • дотримання порядку реєстрації домашніх тварин, передбаченого Правилами утримання домашніх тварин у м. Кіровограді;
 • розробка та введення в дію Положення про гуманний вилов безпритульних тварин;
 • визначення  виконавця,  який  буде  здійснювати  відлов  безпритульних  тварин  та доставку їх до установ ветеринарної медицини для  стерилізації або в притулки  для  стерилізації  безпритульних тварин утримання виловлених тварин, гуманної евтаназії;
 • розробка та введення в дію Положення про  службу вилову.

          ІІ етап:

 • здійснення  установами  ветеринарної  медицини   стерилізації безпритульних  тварин  або   притулками  для  безпритульних  тварин  –  стерилізації,  утримання  виловлених тварин, гуманної евтаназії;
 • розробка і введення в дію загальної електронної бази даних домашніх тварин у м. Кіровограді;
 • розробка проектів та створення територій і майданчиків для вигулу домашніх тварин.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар