Важливо

Центр реабілітації для дітей-інвалідів отримав нового керівника

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 3 березня, на засіданні сесії Фортечної районної ради міста Кіровограда, депутати затвердили Лілію Місюню на посаді директора КЗ “Центр соціальної реабілітації дітей—інвалідів Кіровської районної у м.Кіровограді ради”.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на УНН-Центр.

Депутати затвердили структуру та штатну чисельність закладу і залишили її в кількості 15 чоловік. Після цього рейтинговим голосуванням обрали та затвердили одного з чотирьох кандидатів на посаду директора центру. Керівником закладу стала Лілія Місюня. “За” її кандидатуру проголосували 22 депутати.

Питання порядку денного відносно затвердження положення роботи закладу відклали до наступного засідання сесії для більш детального опрацювання.

Нагадаємо, колишню очільницю Центру Ганну Заботкіну зняли з посади через численні скарги батьків. Звілнення Заботкіної супроводжувалось низкою скандалів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар