Важливо

Кіровоградщина у трійці лідерів по кількості корупційних злочинів

Ситуація з корупцією на Кіровоградщині – одна з найгірших в Україні. Кіровоградську область за кількістю корупційних злочинів випереджають лише Харківська та Дніпропетровська. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури в області.

Прокурор області Анатолій Коваленко зазначив, що впродовж минулого року органами прокуратури області, незважаючи на непрості умови реформування, забезпечено належну реалізацію завдань на основних напрямах діяльності.

“За звітний період покращено стан протидії корупції як кримінально караними, так і адміністративними засобами. До прикладу, кількість запротокольованих корупційних адміністративних правопорушень, а саме 111, є однією з найбільших в країні після Харківської та Дніпропетровської областей.

Знижено кількість умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілих, та кількість кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

За позовами прокурорів, державі повернуто та попереджено незаконне надання земель загальною площею 4 264 га вартістю понад 38 млн грн”, – довів до відома присутніх Анатолій Коваленко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар